Про компанію

Тренінговий бізнес центр «Future»

Наш тренінговий центр створено з цілю надання орієнтованим на бізнес та кар’єру професіоналам можливість змінити їх майбутнє сьогодні. Наша основна ціль допомогти Вам розвинути Ваші комунікативні уміння та навички управління, для того щоб бути більш успішними в своїй роботі. Ми працюємо для Вас і надамо Вам знання та досвід, які ми отримали в сферах бізнесу, спілкування, управління та викладання.

Лектори

Наші лектори із США та України мають багаторічний досвід в бізнесі та викладанні. Наші лектори мають досвід роботи в техніці та управлінні в Американських та міжнародних корпораціях і сфері викладання бізнесу, менеджменту та комунікацій в міжнародних та лінгвістичних університетах.

Тренінги

Курси, що пропонуються в нашому тренінговому центрі можуть бути короткостроковими (до 4-х тижнів) і довгостроковими(5 - 8 тижнів). Заняття проводяться по 1,5 години два рази на тиждень. Кількість студентів в групі не перевищує 15 осіб для досягнення більш ефективного спілкування, вивчення та запам’ятовування матеріалу.

Тренінги для компаній розроблені таким чином, щоб відповідати потребам кожного окремого замовника. Тренінги проводяться на Ваших підприємствах та в нашому тренінговому центрі. Ми можемо запропонувати Вам короткострокові тренінги (декілька годин), інтенсивні тренінги (протягом дня), і/або довгострокові тренінги (декілька тижнів).

Наші тренінги проводяться англійською мовою, щоб надати Вам можливість покращити Ваші мовні навички під час розвитку Ваших професійних умінь. Однак під час проведення деяких тренінгів, якщо учасники не досягли середнього рівня англійської мови, Вам буде надано перекладача.

Якщо Ви не упевнені в Вашому рівні англійської мови, ми з радістю протестуємо Вас і у випадку необхідності запропонуємо Вам уроки з покращення англійської за допомогою інтенсивної програми в одній з наших мовних шкіл.

**В кінці курсу, усі учасники будуть протестовані та базуючись на результатах отримають свідоцтва в підтвердження того, що учасник успішно виконав вимоги курсу.